Yeni Binaya Muhteşem Parti!


1 Yorum, 467 Paylaşım

GNC Makina, bir yıldan fazla süredir yapım aşamasında olan yeni binasına taşındı. İçinde eğitim ve uygulama alanlarının olduğu yeni binanın açılışında muhteşem bir davet düzenlendi.  Yaklaşık 70 kişinin davetli olduğu açılışa GNC Makina Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Çetinkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Yıldız, Turgay Yıldız ve Berat Çetinkaya da katıldı. 

Berkin Bilge, Mustafa Taşçı, Arzu Sabancı, Emre Seçkin, Mete Tanır

Altı saat süren açılış partisinin moderatörlüğünü Jess Molho üstlendi. Gecede Juke Box Grubu’nun canlı sahne performansı güzel anlar yaşattı. 

“PANDEMİYE RAĞMEN CİROMUZU İKİYE KATLADIK”

Oldukça renkli anların yaşandığı partide açılış konuşmasını yapan GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, “GNC Makina, bugün on bir yaşında. Kurucularımızın vizyonu ve siz iş arkadaşlarımızın özverisi sayesinde hedeflerine adım adım ulaşan bir şirket olma yolunda ilerliyor. Kuşkusuz, sektörünün parlayan yıldızı olma özelliğini gelecek yıllara da taşıma çalışmaları devam edecek. 11 yıl gibi kısa sürede takım tezgâhları sektörünün ilk üç şirketinden biri olmak gibi büyük bir başarıya imza attık. Bugün yapılan pazar araştırmalarında ilk akla gelen ikinci şirketiz. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz. En büyük vizyonumuz, sektöründe üreticilerin hedeflerine ulaşmak için ilk tercih edecekleri şirket olmak. Bu yolda emeklerimizin karşılığını her yıl yaşadığımız hatırı sayılır büyümeyle alıyoruz. Genç, dinamik, zeki ve vizyoner reflekse sahip olan GNC Makina’nın bu yoldaki en büyük yardımcıları adeta aile bağlarıyla birbirine sımsıkı bağlanan, güven dolu iş arkadaşlarımızdır. Pandemiye rağmen yaptığımız yatırımlar ve özverili çalışmalarla henüz yıl bitmeden ciromuzu geçtiğimiz yıla oranla ikiye katladık. Alınan siparişlerle bu büyümenin yılı kapatmadan daha da artacağını düşünüyorum. Bunun için tüm GNC Makina ailesine buradan teşekkür etmek istiyorum. Bunu hep beraber başardık” dedi.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı