SU GİBİ AKIYORUZ!


2 Yorum, 381 Paylaşım

Yıllardan sonra ilk kez kağıtsız bir ortamda sizlerleyim. Yazı yine aynı yazı, yazılan da, yazan da, ama burası farklı bir yer. Bu yüzden ben şu anda farklı yerlere girince koklayarak çevreyi keşfetmeye çalışan bir kedi gibiyim. Tanıdığım kağıt kokusu yok burda, ama başka güzellikler var! Karşılıklı bir ortam oluşturabildiğimiz için anlık yorumlar var örneğin, fikir ve öneriler var. Okunma oranımız arttıkça, okuruyla yazarıyla hepimiz, koskocaman bir mekanda karşılıklı kahve içip sohbet eden dostlar olacağız. Bu aslında hepimizin  ilk yayını, çok renkli bir yolculuğun ilk durağındayız! 

Su Gibi Dergi, dergicilikle ilgili bildiğim ve yaklaşık 30 yıldır deneyimlediğim her şeyi içeriyor. Bu sefer farklı bir mecrada kendi kendimi işe aldım!  Sağlık, kültür, sanat, moda, kozmetik, dekorasyon, mekanlar, STK’lar ve aslında sevdiğimiz her şey! Zaman zaman konuk yazarlarımız, usta editörlerimiz de bizlerle birlikte olacak. Video ve ses kayıtlarına da yer verilecek. Sizlerden gelen talepler de suyun akışını belirleyecek. 

Zaman su gibi akarken suyun gücünü ve ışıltısını da yansıtıyor. Su zaman gibi akarken bize zamanın bilgeliklerini anlatıyor, anlayana sır kapılarını açıyor, öğrenmek isteyene öğretiyor.

Şu internet aleminde artık bizim de bir alanımız var. Su gibi akan hayatın içinde beraber olalım, sanal dünyada bile olsak birbirimizi birbirimizden esirgemeyelim.

Hep sevgiyle…

BENSU KAYA     


2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı