Boğaza Karşı Yılbaşı


Gümüşsuyu’nda yer alan CVK Park Bosphorus Hotel'deki Izaka Terrace, yeni yılı İstanbul’u panoramik gören boğaz manzarası eşliğinde şef Ali Ronay’ın imzasını taşıyan lezzetlerin yanı sıra Hera Aslan ve Zeynep Özyılmazel’in canlı performansları eşliğinde kutlamaya davet ediyor.

Hera Aslan da, Zeynep Özyılmazel gibi geceye şarkılarıyla renk katıyor

ALİ RONAY'DAN  YILBAŞI ZİYAFETİ 

Gastronomi dünyasının ünlü şefi Ali Ronay önderliğinde ve şef Fırat Kılıç’ın yönetiminde hazırlanan yeni yıl menüsü, pandemiden sonra dışarda yılbaşı kutlama ziyafetini A’dan Z’ye tüm detayları ile karşılıyor. 

Menüde Ali Ronay imzası var.

CANLI PERFORMANSLAR

2022’ye doğru geri sayım yaparken, yeni seneyi mutlu bir şekilde karşılamak için her biri kendi repertuarları ve canlı performansları ile ses getiren iki isim Izaka Terrace sahnesinde yer alıyor: Hera Aslan ve Zeynep Özyılmazel. Hera Aslan, 20.30-22.00 arasında dünden bugüne en sevilen yerli ve yabancı şarkılarını seslendirirken, hem performansı hem de tarzıyla alkış alan Zeynep Özyılmazel, 23.00-01.00 arası izleyicileriyle yeni yılı karşılıyor. Ayrıca bar tarafında saat 20.00’den itibaren  geceyi hareketlendiren Dj Queto var. 12 yaşa kadar olan misafirler için de “Mini Park Club”, miniklere büyük eğlence vadediyor.

Rezervasyon: (0212) 708 38 38 

[zombify_post]


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir