Kadın Girişimcilere Tam Destek


Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, hayalleri için ilk adımı atan girişimci kadınları destekliyor. Firmasında %56'lık kadın çalışan oranına sahip olan teknoloji devi Uyumsoft AŞ, 1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla kadın girişimciler tarafından kurulan şirketler için hazırladığı “Girişimciler Kampanyası” kapsamında, ön muhasebe yazılımı olan ekoCari programını ilk 6 ay ücretsiz veriyor ve her ay 50 adet e-Belge (e-fatura, e-arşiv fatura) hediye ediyor. Nisan ayında başlayan ve 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek olan kampanyaya girişimci kadınlar yoğun ilgi gösteriyor.

İLK 6 AY ÜCRETSİZ, 7. AYDAN İTİBAREN AYDA 55.50 TL 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kadın girişimciler şirketlerini kurduktan sonra, Uyumsoft AŞ ile 24 aylık sözleşme imzalıyor. Kampanya kapsamında ilk 6 ay ekoCari’yi ücretsiz kullanıyor, kampanya süresi boyunca ekoCari ile ön muhasebe işlemlerini yapıyor ve ayrıca her ay 50 adet e-belge (e-fatura, e-arşiv fatura) oluşturabiliyor. Yedinci aydan itibaren, ayda sadece 55.50 TL ödeme yapıyor.

WEB TABANLI PROGRAM: ekoCari 

Hayalleri olan ve işletmesini yeni kuran kadın girişimcilere tam destek veren Uyumsoft AŞ’nin ekoCari ürünü, bulut tabanlı kullanımı çok kolay olan bir ön muhasebe programı. Kadın girişimciler, internetin olduğu herhangi bir yerden, cep telefonu, tablet veya bilgisayarları aracılığıyla programı rahatlıkla kullanabiliyor. Girişimci kadınlar program sayesinde stoklarını, carilerini, alışlarını ve satışlarını internet olan her yerden takip edip aynı zamanda raporlarını alabiliyorlar. 

[zombify_post]


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir